shes Gom 17 e re

Shitet nga: valmir 09 Pri 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 1 Gom 17 po thuajse e Re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim