shes alo fellgat 15

Shitet nga: gimi 08 Tet 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim