shes bandash 15 per golf 4 me rrotkapne

Shitet nga: xxxx 12 Tet 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash per golf 4 me rrotkapne nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim