shes felgat 18 shum te mira

Shitet nga: meti 06 Mar 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felgat 18 shum te mira felgat jon per golf4 pasat audi golf 5 tel 044 273 910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim