shes felgat me goma per golf 4

Shitet nga: meti 06 Mar 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felgat me goma 17 per golf 4 shum te mira tel. 044 273 910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim