shes fellne 15-she me goma

Shitet nga: xxx 23 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15-she me goma
Jan per :Audi A3 Golf 4 Bora Skoda Polo etj...
te importuara nga jasht shtetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim