shes fellne 8 coll me goma 15

Shitet nga: privat 26 Tet 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 jan 8 coll shum te bukra me gjeth goma gomat jon 175 50 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim