shes fellne me goma urgjent 120 e

Shitet nga: fellne 15 she me goma 120 ero 07 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma 15 she ne gjemdje shum tmir qmimi 120 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim