shes fellne me goma

Shitet nga: muhamet 23 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesfellne me goma nr 195 55 15 jon shum te rujtne gomat jon te veres Firrelli nuk gjujn nuk jon te grrithta bojn per golf audi etj... info ne viber 0037745433044.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim