shes fellne me guma shume te mira 16 per golf 5

Shitet nga: bani 15 Jan 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 she me guma shume te mira per gollf 5 info 045566033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim