shes fellnet 17 jan pa goma

Shitet nga: arsim 16 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 jan pa goma jan tmira bajn passat audi me 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim