shes fellnet 17 ndrroj me 16

Shitet nga: kastriot 21 Nën 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17. ndrroj me 16. shum te bukra nuk gjujn nuk dridhin... viber +37745526899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim