shes fellnet 17

Shitet nga: Ardi 06 Pri 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim