shes fellnet me goma

Shitet nga: agim 20 Tet 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet ja 16 me goma te veres ne gjendje te mir nuk drridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim