shes fellnet

Shitet nga: ***** 05 Nën 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes vetum fellnet 15 per mashum na kontaktoni 044350778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim