shes fellnet

Shitet nga: berat 24 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim