shes fellnet195 55 15

Shitet nga: vr 23 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet shum tmira 195 55 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim