shes felne alumini 17 coll passat higline

Shitet nga: ximi 19 Shk 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne alumini me gjeth goma ne gjendje shum te mira ekstra te ngjyrosura te zeza nuk jan te demtuara as nuk dridhin shum te rujtuna jon per vw passat golf tauran etc higline


044555431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim