shes felnet per opel 16

Shitet nga: fitim 06 Pri 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felnet me goma koplet 16 per opel original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim