shes goma 195 65 15

Shitet nga: . 09 Maj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 195 65 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim