shes goma per gjip M/S

Shitet nga: goma 10 Dhj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim