shes goma rezerv per x5x6 golf.bmw

Shitet nga: goma 01 Dhj 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma rezerv te ndryshme passat golf bmw etjjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim