shes gomat 175 65 14 per skoda 5 shtrafa

Shitet nga: gom 27 Sht 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 175 65 14 per skoda shum te mira viti 2013 te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim