shes gomat 205/55R16

Shitet nga: goma 06 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 205/55R16 shum te mira viti 2014 te ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim