shes gomat 215 55 16

Shitet nga: gg 31 Jan 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 215 55 16 nga Gjermania 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim