shes gomat 235.55.17 pirelli winter sport

Shitet nga: xx 27 Nën 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te perdorta vetem ni dimer shiten per arsyje se e kam shit veturen me goma tveres boj edhe ndrrim me telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim