shes gomat 255 55 18

Shitet nga: vr 27 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 255 55 18 veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim