shes gomat me Fellne per BMW X5

Shitet nga: valet 07 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 18, dhe gomat 255 55 R 18 per BMW x5
Fellnet jane nga me prejardhje Gjermane te montuara per her te pare ne Tetor te vitit 2015 .
Gomat jane Winguard Nexen te prodhuara ne javen e 33 te vitit 2015.
Te shfrytezuara jane vetem 2600 km.
Komplet 4 cope dmth ne gjendje fenomenale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim