shes gomen 255 35 19

Shitet nga: gg 11 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen 255 35 19 e ardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim