shes kapak me 5 shtrafa volkswagen

Shitet nga: gg 08 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kapak me 5 shtrsfa per volkswagen nga Zvicra044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim