shes kapak per volkswagen

Shitet nga: gg 08 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kapak per volkswagen shum te mira me 5 shtrafa nga Zvicra 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim