shes ose boj ndrim

Shitet nga: fellne 10 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose boj ndrim me iphone 5 ose 5c fellnet jon n gjendje t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim