shes rrotkapne per opel volkswagen citroen etj

Shitet nga: 049642073 18 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes rrotkapne per opel volkswagen citroen me madhsi 15 16 origjinal nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim