shes rrotkapnet per Vw original 15

Shitet nga: titi 10 Dhj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes rrotkapnet per Vw original 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim