shesim alajma dhe modula per te gjitha veturat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 15 Gsh 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim alajma dhe modula per te gjitha veturat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim