shesim Bival per pastrimin e motorrav

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 03 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim Bival per pastrimin e motorrav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim