shesim komanda per dritare me krom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 28 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim komanda per dritare me krom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim