shesim nderpres dritav per golf 4 , 5 , 6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 19 Dhj 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim nderpres dritav per golf 4 , 5 , 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim