shesim shampon me polir per vetura dhe ruan ngjyre

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 19 Dhj 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim shampon me polir per vetura dhe ruan ngjyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim