shesim shtopa kristal per golf II dhe fara krista

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 19 Dhj 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim shtopa kristal per golf II dhe fara krista
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim