shiten

Shitet nga: shitet 28 Tet 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 195/70 15c
Të përdora qmimi30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim