shiten 2 goma me bandash

Shitet nga: cimi 07 Nën 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma me bandash njera 195-65-15 dhe tjetra 195-60-15 qmimi fiks 20 euro copa gomat mund te shihen ne gjilan dhe prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim