shiten 4 gomat

Shitet nga: ardi 12 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gomat e vetures me dimensione 205/55 R16 te veres ,qmimi 10 euro per copë,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim