shiten 5 goma r18 te dimrit

Shitet nga: fellne 11 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma jane te dimrit pothuajse te reja shum pak te perdorura.
Per gjip
Qmimi shum i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim