shiten alofelgat 17 col per golf 5,audi,mercedes

Shitet nga: leotrim 15 Jan 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alofelgat 17col per Golf 5 , Audi A4 ,A5 , A6 , Pasat , Mercedes jan ne gjendje tmir nuk bejn dridhje hiq super jan per me shum info kontaktoni edhe ne viber +377 44 417 076 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim