shiten bandashat e thjesht r14 me goma te reja

Shitet nga: korab 15 Tet 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma dimrit me bandash thjesht me 5 bulona.
gomat jon treja 1 muj dit tperdone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim