shiten fellgat urgjent

Shitet nga: ff 21 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellgat urgjent r15 me 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim