shiten fellget 18

Shitet nga: mani 02 Dhj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellge 225-45-18 per golf5 bojn edhe ne tjerat vetura boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim