shiten fellnet 15 me guma

Shitet nga: fellne 23 Nën 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat me fellne 15 jon bbs per gollf bojn per opell bojn per ma shum info 045833341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim