shiten fellnet 16 per mercedes

Shitet nga: afrim 01 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 16 per mercedes
qmimi 160 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim